Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy projekt logo

Z pewnością zależy Ci na indywidualnym projekcie, który podkreśli Twoją wyjątkowość i profesjonalizm. Proponujemy przygotowanie nieprzeciętnego, indywidualnego logo bez limitu propozycji oraz ukrytych kosztów.

Napisz do nas

Obejrzyj kilka naszych projektów zrealizowanych w Krakowie

Projekt logo Kraków

Projekt logo dla zlokalizowanego w Krakowie hotelu butikowego „Little Poland”. Aranżacja hotelu promuje najpiękniejsze miejsca w Polsce. Sygnet logo to stylizowane i eleganckie splecione ze sobą litery LP. Projekt podkreśla historyczny charakter Krakowa.

salon-masazu-krakow-projekt-logo

Właściciel krakowskiego studia masażu zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie logo w oparciu przesłany szkic. Przygotowaliśmy profesjonalny projekt logo.

Obejrzyj więcej naszych realizacji


Warto przeczytać

Każdy ma pewne skojarzenia z danymi miastami. Symbole, które nie są zastrzeżone, mogą stać się elementem projektu logo firmy. Oczywiście te kwestie należy sprawdzić w Urzędzie Patentowym. Każde logo powinno być bowiem zarejestrowane jako unikalny znak firmowy i towarowy. Dzięki temu ryzyko nadużyć w tej kwestii zmniejsza się, a w przypadku ich bezprawnego użycia można dochodzić swoich praw ma drodze sądowej. Aby projekty graficzne i typograficzne logo nie okazały się plagiatem, konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalistów w zakresie ich tworzenia. Nasza firma ma bardzo duże doświadczenie i cieszy się uznaniem zadowolonych Klientów. Można przyjść z pomysłem na projekt logo, a my rozwiniemy go w taki sposób, aby jego proporcje, kolorystyka i ogólna estetyka były odpowiednie do różnego zastosowania.

Jeśli Kraków jest siedzibą Państwa firmy, to możliwy jest wybór sygnetu, który będzie ściśle kojarzył się z miastem. Jednak my proponujemy pójść o krok dalej i dopasować logo do branży lub nazwy firmy. Jednocześnie to bardzo dobry sposób tworzenia identyfikacji wizualnej. Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo działa na rynku już kilka lat, to ciekawym rozwiązaniem jest poproszenie swoich kreatywnych odbiorców o napisanie, z czym kojarzy im się nazwa, np. w mediach społecznościowych. Oczywiście można w tej kwestii również polegać na naszym doświadczeniu w zakresie projektowania logo dla firm.

Tworzenie loga dla firmy

Warto wiedzieć, jak wygląda u nas tworzenie logo dla firm. Zawsze sporządzamy bardzo dokładną księgę znaku i identyfikacji wizualnej. Każde przedsiębiorstwo musi mieć świadomość tego, jakie kolory są zabronione, a także jaka przestrzeń musi być zachowana pomiędzy poszczególnymi elementami logo. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z papierem różnego rodzaju, tekstyliami, czy po prostu dokumentami, bardzo ważna jest również ilość wolnego miejsca od każdej krawędzi. Wszystkie kwestie muszą być odpowiednio omówione, aby firmy wykonujące np. gadżety reklamowe wiedziały, jakie są krańcowe parametry dla logo. Dlatego rozmieszczenie poszczególnych elementów najlepiej rozplanować na siatce konstrukcyjnej, która pozwala dokładnie określić wszystkie proporcje.

Logo firmowe, zwłaszcza jeśli jest wykorzystywane na różnych nośnikach, musi posiadać zarówno wersję kolorową, jak i monochromatyczną. To dlatego wybór sygnetu ma tak istotne znaczenie przy konstruowaniu projektów logo. Nie może bowiem być nieokreśloną czarną figurą na białym tle. Taka wersja logo często wykorzystywana jest w dokumentach, dlatego powinna doskonale się prezentować i wyróżniać, a także nie odbiegać estetyką od tej dwubarwnej. Firmy posiadające siedzibę w Krakowie, które chcą podjąć z nami współpracę, muszą również określić, w ilu paletach powinien być oznaczony dany kolor oraz ewentualnie, jakie alternatywne formy są dopuszczalne. W tym zakresie również można liczyć na nasze fachowe wsparcie i doradztwo. Poza wersją czarno-białą może być to użycie innych kolorów na ciemniejszym tle, np. jeśli dotyczy to koszulek reklamowych.

Napisz do nas