Każda firma działająca w stolicy powinna liczyć się ze znaczną konkurencją w swojej branży. Dlatego kampanie reklamowe, jak i sposoby identyfikacji wizualnej muszą być dopracowane do perfekcji. Jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą w Warszawie i chcą poprawić rozpoznawalność swojej marki, to rekomendujemy naszą usługę projektowania logo firmy. Czasem znak firmowy obecny na dokumentach, stronie internetowej i w kampaniach promocyjnych nie określa właściwie charakterystyki przedsiębiorstwa. Bywa również tak, że nawet jeśli logo jest ciekawe, to niestety księga znaku nie została przygotowana profesjonalnie, w związku z tym w wersji drukowanej i innej rozdzielczości nie prezentuje się tak dobrze, jak w odsłonie cyfrowej. Dlatego obok projektu logo oferujemy również jego lifting, czyli standaryzację pod kątem nowych technologii, a także metod prowadzenia kampanii reklamowych czy tworzenia odpowiednio wyglądającej stopki na stronie i w wiadomościach e-mail.

Projekty logo nigdy nie są kalką wcześniejszych pomysłów. Zatem żadne elementy stałe, takie jak tło, kolorystyka, znak firmowy, czyli sygnet, który najlepiej charakteryzuje firmę, nie mogą się powtórzyć. Jedynym elementem łączącym poszczególne projekty może być typografia, a mianowicie rodzaj użytej czcionki, ze względu na pewne ograniczenia w tym zakresie. Ważne jest także, by nazwa firmy zapisana była określoną czcionką dopasowaną pod względem stylistycznym do dopisku, jeśli obecny jest w logo. Dzięki temu projekt logo jest spójny. Oczywiście należałoby jeszcze wspomnieć o czytelności wszystkich elementów, również w najmniejszej dopuszczonej wersji logo obecnej w księdze znaku.

Stworzymy logo dla twojej firmy!

Jeśli są Państwo zdecydowani na zmianę bądź stworzenie logo nowej firmy, to nasz zespół profesjonalistów jest do Państwa dyspozycji. Można zdecydować się na pełną identyfikację wizualną, w ramach której wybierzemy również odpowiedni papier nie tylko do wizytówek, ale również broszur, na którym logo najlepiej będzie się prezentować. Oczywiście opracujemy także wersję projektów logotypu bądź klasycznego logo z sygnetem. Szczególnie w drugim przypadku niezwykle istotne są proporcje oraz to, w którym miejscu ma znaleźć się znak firmowy. Powinien on być usytuowany przed nazwą przedsiębiorstwa, w wersji poziomej oraz nad jego nazwą, w orientacji pionowej. Istotne znaczenie ma pole ochronne, czyli zachowanie odpowiedniej przestrzeni wokół znaku. Jest to bardzo ważne w przypadku wizytówek czy też broszur reklamowych.

Warszawa jest jednym z miast, w którym oferujemy nasze usługi, wszak to tu skupia się największa liczba przedsiębiorstw w województwie mazowieckim. Trzeba zatem być stale o krok przed konkurencją. Śledzenie tego, w jaki sposób inne firmy wykorzystują swoje znaki towarowe i jak odbierane są przez Klientów, jest niezwykle ważne. Logo firmowe jest bowiem znakiem rozpoznawczym marki, który od razu sytuuje ją w określonej branży, a także szczegółowiej gałęzi usług. W przypadku branży e-commerce musi być wykorzystywane na wszystkich możliwych nośnikach, włącznie z taśmami pakowymi. Dlatego profesjonalne tworzenie logo dla firm ma tak istotne znacznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, z pewnością dojdziemy do porozumienia i znajdziemy najlepszy sposób identyfikacji wizualnej.