Współpraca z pracownią graficzną Ludio to profesjonalność i szybkość wykonania usług, oraz rozsądność cenowa. Istotne dla nas było to, że pracownia dokładnie poznaje potrzeby klienta i twórczo przekształca jego koncepcje. Dlatego też, współpracujemy od wielu lat.

Właściciel Biura Tłumaczeń Glossa Grzegorz Jureczko.

Ludio to profesjonalizm i kreatywność, dlatego też powierzyliśmy im zaprojektowanie całej naszej identyfikacji wizualnej. Ludio wykonało dla nas świetny projekt logo a na jego podstawie powstały inne oryginalne projekty: od wizytówek, poprzez menu, broszury reklamowe nawet po reklamę w tv. Wspaniałe projekty Ludio upewniają nas w przekonaniu, że to właśnie Studio Ludio jest także współautorem sukcesu naszej restauracji.

Adam Szolc – właściciel restauracji Cynamoon.

Studio graficzne Ludio wykonało dla nas pełną identyfikację wizualną, począwszy od stworzenia nowego logo wraz z księgą znaku na projektach papieru firmowego, wizytówek i kopert skończywszy. Prace były wykonane w terminie i z w najwyższej jakości. Dlatego też nadal współpracujemy z firmą Ludio zlecając niezbędne projekty. W przyszłości planujemy zbudowanie strony internetowej – w tej kwestii nie zawahamy się skorzystać z usług pracowni Ludio.

Prezes Kancelarii PMR Bydgoszcz Adam Malinowski.

Dzięki pracowni Ludio stworzyliśmy piękną stronę Opolska Zagroda. Prace przebiegały błyskawicznie i perfekcyjnie. Na terenie naszego obiektu wykonano profesjonalne i piękne zdjęcia, które umieszczono na stronie.

Barbara Borończyk – właściciel kompleksu agroturystycznego Opolska Zagroda.

Firma Ludio wykonała logo dla księgarni Hatteria. Prace w tym zakresie przebiegły zgodnie z ustalonymi warunkami. Byliśmy bardzo usatysfakcjonowani, dlatego podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy, której efektem jest sklep internetowy www.hatteria.pl. Pozytywnie oceniamy cały przebieg współpracy i polecamy Ich usługi wszystkim ceniącym profesjonalizm.

Prezes Hatteria – sklep internetowy Kraków.